Sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir maza apjoma teksta datnes, kas, apmeklējot vietni, tiek saglabātas, piemēram, lietotāja datora vai mobilās ierīces interneta pārlūka atmiņā. Sīkdatne nesatur personas datus un ar to nav iespējams identificēt atsevišķus apmeklētājus. Sīkdatņu saglabāšanu var aizliegt, mainot pārlūka iestatījumus. Iespējams, ka sīkdatņu aizliegšana var kavēt dažu vietnes funkciju lietošanu. Rēķinies arī ar to, ka sīkdatņu iestatījumi ir ierīcē un interneta pārlūkā balstīti.

Mūsu izmantotās sīkdatnes

Google Analytics: analītiska sīkdatne, ar kuru vāc analītiskus datus par vietnes lietotājiem. Datus var izmantot arī reklāmas virzīšanai Google reklāmas tīklā. Google Adwords / DoubleClick: sīkdatne reklāmu virzīšanai un rezultātu uzraudzībai Google reklāmas tīklā. Facebook Pixel: sīkdatne reklāmu virzīšanai un rezultātu uzraudzībai Facebook. 

Trešo personu sīkdatnes

Mūsu vietnē var būt saturs, saites un kontakti uz trešo personu vietnēm un sociālo mediju saziņas spraudņi saistībā ar mūsu vietnē esošajiem, piemēram, Facebook video. Trešo personu lietotnēs piemēro konkrētās personas datu aizsardzības paziņojumu, ar kuru vari iepazīties, izmantojot konkrētās personas pakalpojumu.

No sīkdatnes iegūstamās informācijas lietotāji

Caur iepriekš minētajām sīkdatnēm savāktos datus izmanto Latvijas Apdrošinātāju asociācija un atsevišķi izvēlēti apakšuzņēmēji, kas nodarbojas ar vietņu attīstīšanu, analīzi un reklāmu.

Dzīvības
apdrošināšana

Dzīvības apdrošināšana ar uzkrājuma veidošanu apvieno divus elementus – savas dzīvības apdrošināšanu un uzkrājuma veidošanu nākotnei. Veicot regulārus maksājumus, iespējams veidot uzkrājumu savas nākotnes finansiālai nodrošināšanai vai kāda noteikta mērķa īstenošanai, vienlaikus nodrošinot materiālu aizsardzību savai ģimenei personas nāves gadījumā.