Vienmēr patur prātā faktu, ka dzīvē var gadīties visādi  Vienmēr patur prātā faktu, ka dzīvē var gadīties visādi  Vienmēr patur prātā faktu, ka dzīvē var gadīties visādi  Vienmēr patur prātā faktu, ka dzīvē var gadīties visādi  Vienmēr patur prātā faktu, ka dzīvē var gadīties visādi
Vēstnesis
Kristīne Virsnīte, TV personība

Vienmēr patur prātā faktu, ka dzīvē var gadīties visādi

Kristīne ir personība ar lielo burtu, divu bērnu mamma un karjeras sieviete ar personīgo šarmu, kas uzrunā un aizrauj.

Kristīne ir TV personība, ilgus gadus vadījusi raidījumu “Māmiņu klubs”, bet šobrīd veido savu autorraidījumu "Kristīnes Virsnītes sarunas". Savā raidījumā Kristīne uz atklātu sarunu aicina gan Latvijā populāras, gan arī mazāk zināmas, taču spēcīgas un pārliecinātas sievietes - tās, kuras ar savu dzīves pieredzi, vērtībām un panākumiem spēj aizraut un iedvesmot.

Kristīne ir personība ar lielo burtu, divu bērnu mamma un karjeras sieviete ar personīgo šarmu, kas uzrunā un aizrauj. Viņa burtiski iemieso panākumus un veiksmi. Tajā pašā laikā Kristīne atklāti runā un atzīst: “Es vienmēr paturu prātā faktu, ka dzīvē var gadīties visādi, un neviens no nelaimes gadījumiem nav pasargāts”. Viņa ir viens no tiem cilvēkiem, kurš vienmēr apdrošinās. Kristīne ir gatava publiski dalīties ar salīdzinoši nesenu dzimtas stāstu – negaidīti ir miris viņas tuvs radinieks, un, pateicoties viņa dzīvības apdrošināšanai, ģimene varēja segt hipotekāro kredītu un nezaudēt mājas. Mūsu vēstnese Kristīne Virsnīte vēlas skaidrot Latvijas sabiedrībai to, cik svarīgi ir rūpēties par ģimenes drošību šodien un domāt arī par nākotnes drošību.

Kristīne Virsnīte: Jāveicina ģimenēs preventīvas sarunas par rīcību nebaltās dienās

Dzīvības
apdrošināšana

Dzīvības apdrošināšana ar uzkrājuma veidošanu apvieno divus elementus – savas dzīvības apdrošināšanu un uzkrājuma veidošanu nākotnei. Veicot regulārus maksājumus, iespējams veidot uzkrājumu savas nākotnes finansiālai nodrošināšanai vai kāda noteikta mērķa īstenošanai, vienlaikus nodrošinot materiālu aizsardzību savai ģimenei personas nāves gadījumā.