Dzīves nestos riskus uztic profesionāļiem Dzīves nestos riskus uztic profesionāļiem Dzīves nestos riskus uztic profesionāļiem Dzīves nestos riskus uztic profesionāļiem Dzīves nestos riskus uztic profesionāļiem
Vēstnesis
Aleksandrs Vorobjovs, vidusskolas direktors

Dzīves nestos riskus uztic profesionāļiem

Aleksandrs ir matemātiķis, kurš izveidojis lielisku karjeru Latvijas izglītības sistēmā, kļūstot par skolas direktoru un atzītu skolotāju. Aleksandrs ikdienā strādā ar jauniešiem, izprot viņu rūpes un vajadzības, par ko iemantojis savu skolēnu cieņu un uzticību.

Iepriekš piedalījies kustībā “Iespējamā misija”, šodien vidusskolas direktors, kā arī fizikas un matemātikas pasniedzējs, kurš iemieso jauno profesionāļu paaudzi. Aleksandrs ir matemātiķis, kurš izveidojis lielisku karjeru Latvijas izglītības sistēmā, kļūstot par skolas direktoru un atzītu skolotāju. Aleksandrs ikdienā strādā ar jauniešiem, izprot viņu rūpes un vajadzības, par ko iemantojis savu skolēnu cieņu un uzticību.

Aleksandrs uzsver, ka izglītošanās procesā svarīgākais ir apgūt prasmi mācīties, domāt un kritiski izvērtēt secināto. Savstarpējās sarunās mūsu vēstnesis atzīst, ka matemātiku mīl par kārtību un precizitāti, bet dzīvi – par pārsteigumiem. Tiesa, dzīves nestos riskus viņš uztic profesionāļiem.

Aleksandrs ir paraugs saviem skolēniem, un mēs ticam, ka ar savu piemēru un nostāju dzīves risku izvērtēšanas jautājumā Aleksandrs Vorobjovs iedvesmos daudzus Latvijā.

Aleksandrs Vorobjovs: Jauniešu finanšu pratība kā stratēģiskās domāšanas rezultāts

Dzīvības
apdrošināšana

Dzīvības apdrošināšana ar uzkrājuma veidošanu apvieno divus elementus – savas dzīvības apdrošināšanu un uzkrājuma veidošanu nākotnei. Veicot regulārus maksājumus, iespējams veidot uzkrājumu savas nākotnes finansiālai nodrošināšanai vai kāda noteikta mērķa īstenošanai, vienlaikus nodrošinot materiālu aizsardzību savai ģimenei personas nāves gadījumā.